sobota, 24 września 2016

Ujędrniający żel do mycia od ATW BeautyLab Fito Shape

Witajcie :)

Mamy kolejny weekend i choć wydaje się to oczywiste, to powiem Wam, że jestem w szoku, jak ten czas szybko leci. Zaraz przywita nas już październik! Istne szaleństwo :)

Jakiś czas temu wraziłyście chęć poczytania o moich postanowieniach na nowy rok "szkolny". Pamiętam o tym i lista powoli się tworzy, jednak zdradzę Wam, że jednym z postanowień jest zadbanie o formę i swoje ciało. Dlatego też zapisałam się do szkoły tańca i uczęszczam na zajęcia Energetic Latino Solo. To takie połączenie tańców latynoskich z elementami aerobiku, a jednocześnie ogromna porcja zmęczenia, ale i zabawy. Polecam :)

Z każdego treningu wracam do domu zmęczona i mokra i nie wyobrażam sobie, żeby od razu nie wziąć prysznica. I tutaj moja pielęgnacja ciała ma swój ciąg dalszy, a to za sprawą


sobota, 17 września 2016

Relacja ze Spotkania Blogerek w Białymstoku

Witajcie :)

Jak spędzacie ostatni letni, choć nadal słoneczny i ciepły weekend? Ja w końcu znalazłam czas, aby odwiedzić rodziców, bo choć nie mieszkamy w ogromnej odległości od siebie, to jednak nie w każdy w weekend mam na to czas.

W ubiegłą sobotę na przykład uczestniczyłam w spotkaniu blogerek o wdzięcznej nazwie "Pożegnanie wakacji", które zorganizowały Asia i Emilka. Zapraszam Was więc to czytania i oglądania relacji z tego dnia.


sobota, 10 września 2016

Spotkanie blogerek już dziś :)

Witajcie :)

Wpadłam tylko na chwilę, aby życzyć Wam przyjemnego i słonecznego weekendu. Ja powoli zaczynam się szykować na spotkanie blogerek, które już za niecałe 2,5h! 


Czas spotkać się z dziewczynami, a także poznać nowe osoby. Na pewno dam Wam znać, jak było :)

PODPIS

niedziela, 4 września 2016

Truskawkowe masło do ciała The Body Shop

Witajcie :)

Dziękuję za miły odzew pod ostatnim postem. Skoro jesteście zainteresowane moimi postanowieniami na najbliższy rok szkolny, to z pewnością przygotuję dla Was taki wpis.

Dziś jednak chciałabym Wam pokazać produkt, który wpadł do mnie podczas zakupów w Galerii Bałtyckiej. Będąc nad morzem, zawsze muszę tam wpaść.

TRUSKAWKOWE MASŁO DO CIAŁA THE BODY SHOP